Firma Wiesmann

O nas

Firma "Wies-MANN" jest producentem ekskluzywnej bielizny damskiej oraz kostiumów kąpielowych. Działa na rynku od 1993 roku. Interes rodzinny szybko przekształcił się w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną.

Swą dobrą markę i gruntowną pozycje na rynku bielizny firma wyrobiła sobie kładąc nacisk na jakość przeszycia, atrakcyjne wzornictwo, szeroką gamę modeli, jak również dzięki zastosowaniu surowców najnowszej generacji. To sprawia, że bielizna ma doskonałą jakość i piękną formą. Dzięki temu kobieta w bieliźnie „Wies-MANN” czuje się wyjątkowo, bardzo atrakcyjnie, a przede wszystkim wygodnie.

Właściciele firmy bezustannie doskonalą swój produkt jak i wizerunek marki. Każdy fason jest starannie opracowany, aby w efekcie końcowym powstał piękny wyrób, idealna forma.

Dzieło wieńczy perfekcyjnie dobrana koronka, fantazyjny haft. Bielizna staje się biżuterią kobiecego ciała, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki w kraju jak i za granicą.

W tej branży zmiany są codziennością. Dlatego ważnym jest, aby obserwować zmieniające się tendencje, aby wiedzieć, co dzieje się na światowych rynkach. W pogoni za trendami firma uczestniczy w najważniejszych imprezach targowych. To tam rodzą się kanony mody i tendencje w bieliźnie.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.